Rola pompy wody w samochodzie

zadaniem jest rozprowadzanie płynu chłodzącego oraz odprowadzanie ciepła wytwarzanego przez silnik spalinowy. To bardzo ważne zadanie, ponieważ w przypadku braku tego elementu w składzie komponentów, ciepło mogłoby się gromadzić, powodując przegrzanie całej jednostki napędzającej. Co jeszcze warto wiedzieć o tej części wyposażenia?

Czym jest zawór EGR i jak działa?

Zawór EGR to niewielkie urządzenie, które jest stosowane w samochodach osobowych. Jego działanie pozwala obniżyć ilość zanieczyszczeń w tym szkodliwych tlenków azotu, które powstają podczas spalania paliwa. Kierowcy często nie wiedzą, jakie funkcje pełni to urządzenie w ich samochodach.

Produkty Pierburg dostępne w BSL

Popularne części Pierburg do samochodów osobowych, a także pojazdów użytkowych wchodzą do oferty firmy BSL. BSL od lat jest dystrybutorem części silnikowych firmy MSI Motor Service International GmbH, a jedną z ich marek jest właśnie – Pierburg. Marka cieszy się dużą popularnością, a na przełomie lat zdążyła wypracować pozycję jednego z największych dostawców przemysłu motoryzacyjnego …

Produkty Pierburg dostępne w BSL Read More »

Scroll to Top